انتخاب زبان

تاریخ و زمان فعلی

شنبه, ۱۴ دسامبر ۲۰۱۹
شنبه, ۲۳ آذر ۱۳۹۸
شنبه, ۱۶ ربیع الثانی ۱۴۴۱

شرکت گسترش تجهیز دقیق کیان با هدف مطالعه، پژوهش و ایجاد دانش فنی در زمینه نفت، گاز، پتروشیمی، مواد و تجهیزات پیشرفته صنایع مختلف، با تکیه بر دانش و تخصص نیروی مجرب داخل کشور، فعالیت خود را آغاز نموده و در این راستا به موفقیت­ های چشمگیری دست پیدا کرده است. از جمله این فعالیت ها می توان به تولید متانول از گاز متان اشاره نمود.

فلسفه وجودی شرکت گسترش تجهیز دقیق کیان، مدیریت سرمایه های خرد و کلان در راستای بومی سازی دانش های فنی مربوط به صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، مواد و تجهیزات پیشرفته، با بهره مندی از تکنولوژی های نوین در داخل کشور می باشد. هم چنین این شرکت، پیشرو در سرمایه گذاری و ارائه کننده طرح های صنعتی جدید و خدمات مشاوره از ابتدای روند آن (شامل: تهیه طرح توجیهی، آزمایش، ساخت پایلوت، ساخت نمونه صنعتی و...)، همراه سرمایه گذارانی که متمایل به تزریق سرمایه خود (خرد و کلان) در صنعت هستند، می باشد.

این شرکت به عنوان یک شرکت دانش بنیان سرمایه گذار، با اتکا بر کارکنان خلاق و کارآمد در زمینه طراحی مهندسی، تأمین و اجرای پروژه های صنعتی در زمینه نفت، گاز، پتروشیمی، مواد و تجهیزات پیشرفته صنعتی، در داخل و خارج از کشور فعالیت می نماید.